Без корем, с редовен цикъл родила близначки в 6-ия месец

https://blitz.bg/svyat/bez-korem-s-redoven-cikal-rodila-bliznachki-v-6-iya-mesec_news49269.html Blitz.bg

Сали Джилс от град Лейланд в Англия започнала да се чувства отслабнала и уморена. Отишла на лекар, който първо й казал, че вероятно страда от хиперфункция на щитовидната жлеза. Изследванията обаче показали, че жената е бременна в шестия месец и ще роди близнаци.

“Сутрин не ми се гадеше. Имах редовен цикъл и нямах голям корем. Всъщност все още влизах в дрехите си. Затова аз и съпругът ми Дейвид /34 г./ бяхме шокирани, когато лекарят ми каза, че съм бременна”, разказва Сали, която вече има син на четири години и дъщеря на 13 години.
“Правех всичко, което една бременна не прави. Ядях миди, яздех, пиех бира, пренасях шкафове”, казва Сали. Само 13 дни, след като научила, че е бременна, тя била приета в болница и с цезарово сечение родила момиченцата Емма и Кейт. Бебетата тежали по около 900 грама. Те обаче бързо укрепнали и през февруари били изписани от болницата, пише “24 сата”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай