Брад Пит се срещна с Обама и Пелоси

https://blitz.bg/svyat/brad-pit-se-sreshtna-s-obama-i-pelosi_news38478.html Blitz.bg

Американският актьор Брад Пит се срещна днес с президента на страната Барак Обама и председателят ан камарата на представителите в конгреса на САЩ Нанси Пелоси.

Темата, която ги е събрала, е процесът на възстановяване на град Ню орлиънс след урагана “Катрина”. Брад Пит вече пожертва сериозни парични средства за проект за изграждането на достъпни, екологични и безопасни жилища в квартал на града. На срещата е присъствал и Керъл Браунър, отговарящ зе енергийната политика в Белия дом. /АП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай