Чехия и САЩ подписаха антитерористичен пакт

https://blitz.bg/svyat/chehiya-i-sasht-podpisaha-antiteroristichen-pakt_news18576.html Blitz.bg

Чехия и САЩ подписаха договор за сътрудничество в сферата на борбата с тероризма, предаде АП.

Договорът е едно от изискванията на САЩ за влизане в сила на Програмата за премахване на визите, която ще позволи на гражданите на някои страни да правят туристически и делови пътувания в Америка без визи. Пактът беше подписан от министъра на вътрешните работи на Чехия и посланика на САЩ в страната. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай