Бившият американски вицепрезидент Дик Чейни заяви, че бившият държавен секретар Колин Пауъл е загубил правото да се нарича член на Републиканската партия.
“На практика той е напуснал партията. Не зная дали все още е член”, каза Чейни в интервю за американската телевизия “Си Би Ес”. “Това, че той подкрепи на изборите президента Обама, е знак от какво е заинтересуван реално в момента”, посочи Чейни. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.