Елизабет II не е на себе си

Тя и цялото кралско семейство са очаровани от раждането на дъщеричката на принц Хари и Меган Маркъл

https://blitz.bg/svyat/elizabet-ii-ne-e-na-sebe-si_news821790.html Blitz.bg
Кралицата на Великобритания Елизабет II е поздравила внука си принц Хари и съпругата му Меган Маркъл за раждането на дъщеря им. Тя и цялото кралско семейство са очаровани от раждането на дъщеричката на херцозите на Съсекс, съобщава "Ройтерс".

Кралицата, нейният син принц Чарлз и съпругата му Камила, както и принц Уилям и съпругата му Кейт "бяха информирани и са очаровани от новината за раждането на дъщеря на херцога и херцогинята на Съсекс", каза говорителка на Бъкингамския дворец.


 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай