След смъртта на физическото тяло, съзнанието продължава да съществува на нивото на квантовите реакции. Достатъчно информация се съхранява в протеинови микротръби, разположени в невроните. Тези неврони могат да бъдат сравнени с квантов компютър.
Учените са доказали, че животът след смъртта не свършва. И така, ако човек се върне към живота, душата му отново преминава в тялото с някакви спомени. Тези думи се потвърждават при хора, преживели клинична смърт. Спомнят си как са минали през тунелите и виждали тялото си отстрани. Хората чували как лекарите говорят и били напълно наясно със ситуацията.
Така че душата определено съществува. Животът на човек не спира след смъртта: всеки продължава да анализира всичко, което се случва около него.
Превод: БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.