Газпром е получил $310 млн. от Нафтогаз за февруарския газ

https://blitz.bg/svyat/gazprom-e-poluchil-310-mln-ot-naftogaz-za-fevruarskiya-gaz_news38410.html Blitz.bg

Газпром е получил от украинската компания Нафтогаз 310 милиона долара за доставения през февруари природен газ, предаде Интерфакс.

Управлението за информация на Газпром съобщи за Агенцията за газова информация, че остава Украйна да плати още 50 милиона долара. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай