Иранският президент Махмуд Ахмадинеджад обяви днес, че е започнал работа нов завод за производство на ядрено гориво в град Исфахан.
В съобщението се посочва, че заводът ще произвежда гориво за реактора за тежка вода в Арак. /Би Би Си
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.