Кейт Мидълтън се изпусна – чака дъщеричка

Кралската рожба ще се появи на бял свят през месец юли

https://blitz.bg/svyat/keyt-midaltan-se-izpusna-chaka-dashterichka_news186415.html Blitz.bg

Херцогинята на Кеймбридж Кейт Мидълтън се изпусна и без да иска, почти каза, че чака момиче. Това се случи по време на посещението й в пристанищния град Гримсби.

Когато непозната жена й подари бяло плюшено мече, херцогинята каза: "Благодаря, ще го взема за моята д...". Тя не довърши думата и не пожела да уточни, когато я попитаха изрично, твърдят очевидци.

Случаят обаче беше достатъчен за британските таблоиди, които пишат, че бебето вероятно е момиченце.

Кралската рожба трябва да се роди през месец юли. По новите правила за наследяване на трона първородното дете на принц Уилям ще бъде и негов наследник независимо от пола./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай