Майка изхвърлила новороденото си в кофата за боклук

https://blitz.bg/svyat/mayka-izhvarlila-novorodenoto-si-v-kofata-za-bokluk_news20532.html Blitz.bg

19-годишна майка получи от градския съд в Майнц присъда 1-година условно и 150 часа обществено полезен труд, след като е захвърлила новороденото си бебе в кофата за боклук.

Съдът в Майнц призна младата майка за винова в убойството на собственото си бебе, захвърлено в кофата за боклук след тайно раждане.  Позицията на майката пред съда изглежда оправдателна от медицинска гледна точка е оправдателна, след като тя е твърдяла, че е смятала детето си за мъртво, преди да го захвърли така небрежно. 19-годишната ученичка е скрила бременноста от родителите си. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай