Майкъл Джексън е болен от рак на кожата

https://blitz.bg/svyat/maykal-dzheksan-e-bolen-ot-rak-na-kozhata_news48892.html Blitz.bg

Преди няколко седмици на краля на попа Майкъл Джексън е потвърдена диагнозата, че има рак на кожата. Това пише в днешния си брой английският вестник "Сън".

Докторите са уверили Майкъл, че могат да го излекуват. Той планира да изнесе всичките си 50 обещани концерта в лондонския комплекс 02 Арена, пише още вестникът. Информиран източник е заявил, че на Майкъл са открити ракови петна и клетки по кожата, които могат да се развият в рак на кожата на лицето. Джако бил много разтревожен като разбрал това, но след като лекарите са го уверили, че ще го подложат на лечение, сега с нетърпение чака концертите си. Майкъл казал, че лечението му трябва да бъде съобразено с концертите, за да не се припокриват двете неща. /БЛИЦ  
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай