Мъж държи два месеца тялото на покойната си майка у дома

https://blitz.bg/svyat/mazh-darzhi-dva-meseca-tyaloto-na-pokoynata-si-mayka-u-doma_news42935.html Blitz.bg

Безработен мъж от югоизточния бразилски щат Минас Жерайс държа два месеца тялото на покойната си майка у дома, съобщи местната полиция, предаде РИА Новости.


Ренато Рибейро сам е съобщил в полицията за смъртта на майка си. Пристигналите на място полицаи и погребални служители открили полуразложен труп, седящ в кресло в спалнята. По техни думи силната миризма се усещала още в коридора. Криминолозите смятат, че жената е починала преди около две месеца. При разпита Рибейро съобщил, че държал тялото на майка, защото не искал съседите да узнаят за смъртта й. За справяне с миризмата използвал хлор, нафталин и перилни препарати. Медицинската експертиза не открила по тялото на жената следи от насилствена смърт и не намира в действията на бразилеца престъпно деяние. След разпита той бил пуснат на свобода. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай