Нападение в училище в Германия

https://blitz.bg/svyat/napadenie-v-uchilishte-v-germaniya_news47984.html Blitz.bg

В училище в германския град Санкт Августин нахлула с няколко ножа 16-годишната украинка Татяна О., съобщава “Билд”.

Украинката, която била с маска на лицето, ранила една ученичка в ръката и след това избягала. По информация на ДПА тя може би е избягала с кола. В момента украинката се издирва от полицията. Пострадалото момиче е откарано в болница.
Учениците са евакуирани от училището. По данни на “Билд” в сградата е извършен обиск. В дамската тоалетна е намерена раница, в която имало бутилки със запалителна смес.
През март 2009 г. 17-годишният Тим Кречмър нахлу с оръжие в училище в германския град Виненден. Той застреля 15 души, а след това се самоуби, припомня ЛентаРу. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай