Въоръжен мъж уби най-малко двама души на магистрала в американския щат Тексас.
Същевременно в района на Далас е имало още три престрелки . Полицията не изключва и версията те да са свързани помежду си. Най-драстичният от инцидентите е с моторист, застрелян от шофьор на пикап, докато е чакал на червен светофар. /Ройтерс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.