Нигерийската армия съобщи, че по време на военна операция срещу екстремисти в делтата на река Нигер са успели да освободят още трима заложници от Филипините, предаде Ройтерс.
Армията ще продължи офанзивата в богатия на петрол регион, която принуди стотици мирни жители да напуснат домовете си. Военната операция започна преди седмица, като в бойните действия участват и сили на авиацията. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.