Обама: САЩ са заинтересовани от добри отношения с Русия

https://blitz.bg/svyat/obama-sasht-sa-zainteresovani-ot-dobri-otnosheniya-s-rusiya_news26057.html Blitz.bg

САЩ са заинтересовани от сътрудничестов с Русия по про блемите на борбата с тероризма и други области, заяви в интервю за американската телевизия “Ен Би Си” новоизбраният президент на САЩ Барак Обама.

“Искаме да си сътрудничим в онези области, в които това е възможно”, каза Обама. Той отбеляза, че за страната му е важно възстановяването на добрите отношения с Русия, но същевременно посочи, че спрямо Грузия Москва е нарушила международните норми. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай