Обезвредиха американец, взел ученици за заложници

https://blitz.bg/svyat/obezvrediha-amerikanec-vzel-uchenici-za-zalozhnici_news21004.html Blitz.bg

Въоръжен мъж днес взе за заложници 11 ученици в началните класове в училище в град Стоктън Спрингс, щата Мейн, съобщи британскат телевизия "Скай Нюз".

Според последни данни 55 годишният Рендал Хофланд е бил обезвреден. Няма пострадали сред учениците. През миналата седмица полицията се опитала да арестува Хофланд, след като насочил оръжие срещу полицейски служител, но той успял да се укрие. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай