Откраднаха накити за 80 милиона евро

https://blitz.bg/svyat/otkradnaha-nakiti-za-80-miliona-evro_news25787.html Blitz.bg

Трима въоръжени извършиха обир в прословут бижутериен магазин в Париж. Те са отмъкнали почти всички накити на стойност 80 милиона евро. Това предаде АФП, като се позова на съобщение на парижката полиция.

Обирджиите заплашили продавача с оръжие и поискали да им даде всички украшения. След това успели да избягат. Световно известният бижутериен магазин Harry Winston на Авеню Монтен веднъж вече беше обран миналата година, когато бяха отмъкнати накити за 10 милиона евро, пише “Ютарни лист”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай