Бащата на хард рока Ози Озбърн е решил да изкара шофьорска книжка, въпреки че е на над 60 години.
В момента легендарният вокалист на “Black Sabbath” дори кара шофьорски курсове. Ози празнува 60-годишния си юбилей миналата година, но това никак не спира ентусиазма му дори на тази възраст да се научи да кара кола до края на тази година.
"Къщата ми е абсолютна лудница и си помислих, че би било чудесно, ако мога да си вкарам и колата в цялата каша. Да си карам в квартала и да съм сам. Това искам", споделя самият рокаджия, на който обаче до този момент са отказали една дузина инструктори. Те всичките са спрели да обучават звездата след третия урок, тъй като започват да го мислят за луд. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.