Полицията на Грузия навлезе в буферните зони след изтеглянето на руските сили

https://blitz.bg/svyat/policiyata-na-gruziya-navleze-v-bufernite-zoni-sled-izteglyaneto-na-ruskite-sili_news17625.html Blitz.bg

Полицията на Грузия навлезе в буферните зони в Южна Осетия, след като по-рано днес оттам бяха изтеглени руските войски, съобщи кореспондент на Ройтерс.

По думите на журналиста няколко десетки грузински офицери от полицията с автомобили със знамена на Грузия са навлезли на територията на село Тквиави, което е де факто границата на Южна Осетия, посочва ГазетаРу. Изтеглянето на руските войски от двете буферни зони започна миналата седмица. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай