
За да повиши самочувствието си, тя ходила в солариума 6 пъти седмично и не носела защитен фактор и мнозина я съветвали да не го прави.

По-късно на носа й се появил белег, който се оказа рак на носната кухина. На Ребека беше казано, че има рак на базалните клетки и веднага претърпя операция за отстраняване на засегнатите кожни слоеве. Операцията остави дупка в носа, която по-късно беше поправена през челото.

Сега жената се грижи допълнително за кожата си, носи защитен крем всеки ден и не излиза на слънце без шапка. Тя също така гарантира, че децата й винаги са добре защитени и носят слънцезащитен крем в раниците си.
Превод: БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.