Родено с късмет! Бебе падна от петия етаж и оцеля

Детенцето е в болница, състоянието му е тежко

https://blitz.bg/svyat/rodeno-s-kasmet-bebe-padna-ot-petiya-etazh-i-ocelya_news404208.html Blitz.bg

Детенце на годинка и десет месеца падна от петия етаж на жилищен блок в Москва и оцеля. Бебето е откарано веднага в болница с тежка черепно-мозъчна травма. Лекарите оценяват състоянието му като критично и не дават прогнози за живота му. Въпреки това продължават да се борят с всички сили за малкия си пациент.

Разследващите инцидента установяват каква е причината за падането на детенцето от петия етаж. Дали е паднало само или е било бутнато нарочно.

Превод: БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай