Сърби-стопаджии без късмет налетели на бивш полицай, закарал ги право в полицията

https://blitz.bg/svyat/sarbi-stopadzhii-bez-kasmet-naleteli-na-bivsh-policay-zakaral-gi-pravo-v-policiyata_news17584.html Blitz.bg

Четирима нелегални имигранти от Сърбия искали да стигнат на стоп до Будапеща. На пътя им спрял обаче пенсиониран полицай, който ги откарал направо в полицейския участък.

В Сегедин сърбите спрели на стоп кола, на чийто шофьор предложили 200 евро да ги закара до Будапеща. Мъжът, за когото по-късно се установило, че е пенсиониран служител на местната полиция, приел предложението. Той обаче закарал стопаджиите право в полицейския участък, където те са задържани в ареста, предаде унгарската агенция МТИ. Задържаните са признали, че са влезли в Унгария незаконно през нощта, като двама от тях вече са гонени веднъж заради незаконно пребиваване в страната. /Б 92
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай