Саркози и Карла Бруни ще осиновят дете

https://blitz.bg/svyat/sarkozi-i-karla-bruni-shte-osinovyat-dete_news38272.html Blitz.bg

Съпругата на френския президент Никола Саркози Карла Бруни иска на всяка цена втори дете.

“Бих искала с голямо удоволствие, но не знам дали възрастта ми го позволява”, заявява 41-годишната Карла Бруни пред списанието „Figaro Madame“. “Ако биологично не е възможно, ще си осигуря едно. Бих желала да зачена отново, но не искам да се противопоставям на природата”, допълва бившият топ модел от Италия. “Да бъдеш майка означава да си такава не само в първите 9 месеца, а всеки един един. И през целия живот си остава така”, казва още Бруни. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай