Проектът за заключителен документ от срещата на върха на Г-20, изготвен от Великобритания, която е председателстваща, “не е подходящ нито за Германия, нито за Франция”.
Това заяви тази сутрин в интервю президентът на Франция Никола Саркози. Той даде да се разбере, че може да напусне предсрочно срещата, чието пленарно заседание ще се състои утре, 2 април, предаде ИТАР-ТАСС. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.