Шефът на НАТО се чу със Зеленски след фиаското във Вашингтон, призова го да...

За него е важно да има начин да възстанови отношенията с американския президент и с висшето ръководство на САЩ, коментира Марк Рюте

https://blitz.bg/svyat/shefat-na-nato-se-chu-sas-zelenski-sled-fiaskoto-vav-vashington-prizova-go-da_news1070078.html Blitz.bg

Генералният секретар на НАТО Марк Рюте призова в телефонен разговор украинския президент Володимир Зеленски да възстанови предишните отношения с администрацията на президента на САЩ Доналд Тръмп, съобщава Ройтерс.

„За Зеленски е важно да има начин да възстанови отношенията с американския президент и с висшето ръководство на САЩ“, коментира той разговора с украинския лидер.

В интервю за BBC Рюте нарече преговорите в Белия дом провал.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
1 Коментара
преди 1 година

Късно е Баце,мандалото падна.Сега ще има заден шморц,бая е болезнен.Трябваше да стане по рано.

Откажи