За пътуващите с германските държавни железници от днес важат нови разписания, като в същото време се повишават и цените със средно 3,9%, съобщава ДПА.
Например досега пътуване от Франкфурт до Мюнхен за редовния пътник струваше 85 евро, но от днес вече ще е 89 евро. Още през август от германските железници бяха обявили, че цените ще скочат с покачването цените на енергията. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.