Скарлет Йохансон е новото лице на марката Манго

https://blitz.bg/svyat/skarlet-yohanson-e-novoto-lice-na-markata-mango_news56142.html Blitz.bg

Пищните извивки на младата актриса вече красят билбордове из цял свят

След Пенелопе Крус, още една звезда от култовия филм на Уди Алън “Вики Кристина Барселона” стана лице на световноизвестната марка дрехи. Явно от рекламния отдел на Манго са решили да заложат на контраста, скачайки от жарката красота на тъмнооката южна красавица Крус към скандинавското излъчване на Йохансон. Компанията не изневерява на традицията си да подбира наложили се лица от шоубизнеса - досега лица на марката са били още Мила Йовович, Наоми Кембъл и Ева Херцигова./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай