Талибаните отхвърлиха предложението на Обама за преговори

https://blitz.bg/svyat/talibanite-othvarliha-predlozhenieto-na-obama-za-pregovori_news39009.html Blitz.bg

Талибаните отхвърлиха предложението на американския президент Барак обама за евентуални преговори с умерените военни командири.

Представителят на талибаните Забихула Моджахед заяви, че "няма да има никакви преговори с никого, докато чуждите войски не се съгласят да напуснат територията на Афганистан". В неделя президентът на страната Хамид Карзай приветства изявлението на Обама за възможността да бъдат проведени преговори с някои умерени военни командири. /ИТАР-ТАСС
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай