Трима цивилни бяха ранени при обстрел в ДНР

Министерството на здравеопазването на ДНР подаде информация за ранените в резултат на обстрела

https://blitz.bg/svyat/trima-civilni-byaha-raneni-pri-obstrel-v-dnr_news873707.html Blitz.bg
Трима цивилни са ранени в резултат на обстрела на територията на ДНР от украински войски, съобщиха от представителството на ДНР в Съвместния център за контрол и координация за прекратяването на огъня.

„Министерството на здравеопазването на ДНР получи информация за ранените в резултат на обстрела на ВВС. Тримата цивилни от освободените по-рано от Народната милиция на ДНР територи са: мъж, роден 1966 г., мъж. роден през 1994 г., мъж, роден през 1982 г.“, се казва в доклада.

Украинското разузнаване от своя страна разпространи актуална информация за обстрела на конвой от жени и деца от село Победа (Баришевски район, Киевска област) при опит за евакуация.

Това се казва в съобщение на Главното разузнавателно управление на Министерството на отбраната на Украйна в социалната мрежа Facebook.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай