Ученик направи опит за самоубийство в американския щат Луизиана след неуспешен опит да застреля свой учител.
От полицията съобщиха, че 15-годишният тийнейджър стрелял в преподавателя, но не улучил, след което влязъл в тоалетната на учебното заведение и се прострелял. В момента той е в болница в критично състояние. /АП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.