Ужас в Барселона! Бандит с автомат изскочи от "Алфа Ромео" и стана страшно! (СНИМКА)

https://blitz.bg/svyat/uzhas-v-barselona-bandit-s-avtomat-izskochi-ot-alfa-romeo-i-stana-strashno-snimka_news527229.html Blitz.bg

Престрелка е имало преди минути в близост до зала за траурни церемонии в Барселона.

По предварителни данни непознатото лице е открило огън по двама полицаи от прозореца на паркирана кола и е избягало със зелена "Алфа Ромео". Двамата униформени служители са ранени, пише Life.ru.

Според полицията изстрелите са произведени от автомат АК-47. В момента стрелецът се издирва. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай