Всеки ще може да свири на инструментите на Металика

https://blitz.bg/svyat/vseki-shte-mozhe-da-sviri-na-instrumentite-na-metalika_news27419.html Blitz.bg

Култовата хеви метъл група Металика потвърди тайната около детайлите на тази част от играта “Guitar Hero”, която е посветена на Джеймс Хетфийлд, Ларс Улрих и компания.

"Играта ще излезе в първата половина на 2009 година и в нея вие ще можете да свирите на всички инструменти, които сме използвали в нашата кариера", се казва в съобщение на официалния сайт на бандата.

В бъдещата игра ще бъдат включени 28 хита на Металика, като не се уточнява точно кои ще бъдат те. Освен това групата ще изпълнява и кавъри на Queen, Alice In Chains, Foo Fighters, Slayer и Machine Head. Преди Guitar Hero: Metallica през юни излезе частта, посветена на Aerosmith. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай