Задържаха българи за наркоразпространение в Сърбия

https://blitz.bg/svyat/zadarzhaha-balgari-za-narkorazprostranenie-v-sarbiya_news57132.html Blitz.bg

Сръбската полиция арестува престъпна група, която разпространявала наркотици и фалшифицирала пари в Сърбия, България, Босна и Западна Европа, съобщи Дарик радио.

Полицията задържа организаторът на бандата Фарук Кадрич. При предаването на килограм хероин в белградския квартал "Баново бърдо" са арестувани и Драган Шупич, Саша Комленович и Людмила Лилова. Дрогата, опакована в пакети по половин килограм, е намерена в кола марка "Рено Клио" с белградска регистрация.

След обиска в къщата на Фарук Кадрич е открито и голямо количество фалшиви пари - долари и евро, незаконен пистолет, 20000 евро, мобилни телефони и телефонни карти./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай