Хората на Доган обявиха как ще гласуват на вота за недоверие
Радостин Василев заяви, че най-позорното от всичко е, че ПП-ДБ не са в залата по време на дебата
Радостин Василев заяви, че най-позорното от всичко е, че ПП-ДБ не са в залата по време на дебата