Хората на Доган обявиха как ще гласуват на вота за недоверие

Радостин Василев заяви, че най-позорното от всичко е, че ПП-ДБ не са в залата по време на дебата

https://blitz.bg/politika/horata-na-dogan-obyaviha-kak-shte-glasuvat-na-vota-za-nedoverie_news1078651.html Blitz.bg

Парламентарната група на ДПС-ДПС ще подкрепи вота на недоверие към кабинета "Желязков" с мотив корупция. Това заяви Хюсни Адем от формацията.

"Ще подкрепим този вот на недоверие, защото вярваме, че политическият смисъл, само когато е в интерес на обществото, а не в услуги на олигархията, защото всяко мълчание в този момент би било съучастие, а ние няма да бъдем съучастници на една корумпирана държава", каза той.

Радостин Василев заяви, че най-позорното от всичко е, че ПП-ДБ не са в залата по време на дебата.

Както БЛИЦ съобщи, вчера хората около Ахмед Доган обявиха, че се оттеглят от управляващото мнозинство. 

В момента в парламента текат дебатите по вота на недоверие.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ! 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай