Парламентарната група на ДПС-ДПС ще подкрепи вота на недоверие към кабинета "Желязков" с мотив корупция. Това заяви Хюсни Адем от формацията.
"Ще подкрепим този вот на недоверие, защото вярваме, че политическият смисъл, само когато е в интерес на обществото, а не в услуги на олигархията, защото всяко мълчание в този момент би било съучастие, а ние няма да бъдем съучастници на една корумпирана държава", каза той.
Радостин Василев заяви, че най-позорното от всичко е, че ПП-ДБ не са в залата по време на дебата.
Както БЛИЦ съобщи, вчера хората около Ахмед Доган обявиха, че се оттеглят от управляващото мнозинство.
В момента в парламента текат дебатите по вота на недоверие.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!