Шокиращо откритие за самотните жени и мъже

Повярвайте ни, резултатът от проучването изненада всички

https://blitz.bg/za-damite/shokirashto-otkritie-za-samotnite-zheni-i-mazhe_news1063400.html Blitz.bg

Раздялата и самотата са трудни и за двата пола. Но замисляли ли сте се кой страда повече от липсата на партньор?

Е, отговорът дойде от скорошно прочуване, проведено от психолози от университета в канадския град Торонто.

5 фрази, които означават повече от „Обичам те“

За проучването, чиито резултати са публикувани в списанието Social Psychological and Personality Science, учените са изследвали четири мерки за благосъстояние при близо 6000 възрастни.

Сред критериите за оценка са:

  • колко са доволни хората от текущото си състояние на връзката; 
  • колко са доволни от живота си; 
  • колко сексуално изпълнени са те; 
  • колко много искат да имат връзка.

И така безспорно бе установено кой от двата пола е по-щастлив, дори и да е самотен.

Отговорът шокира всички!

Но какъв е той ще разберете на jenata.blitz.bg

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай