По случай Международния ден на детето – 1 юни, Център за лечение на деца с наднормено тегло при МЦ „Детско здраве“ ще проведе безплатни прегледи на деца и юноши до 18 г. с наднормено тегло и затлъстяване.
Инициативата е провокирана от увеличаващия се процент на децата с наднормено тегло и затлъстяване и необходимостта от адекватно лечение. В центъра пациентите получават цялостна оценка за здравословното си състояние и чрез комплексен подход на опитни специалисти – детски ендокринолог, психолог, диетолог и кинезитерапевт.
График на прегледите, къде ще бъдат извършвани и подробности за тях може да откриете на jenata.blitz.bg
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.