19 симптоми, че в тялото ви живеят паразити

https://blitz.bg/zdrave/19-simptomi-che-v-tyaloto-vi-zhiveyat-paraziti_news584159.html Blitz.bg

Повечето хора, които имат паразити в тялото си, дори не са наясно с това. Паразитите са организъм, който се храни с части или жизнено необходими продукти от друг жив организъм, наречен гостоприемник. Паразитът се развива за сметка на гостоприемника, който губи постепенно жизнеността си. Всеки човек е податлив на паразитни нашествия.

Освен това паразитите водят заболявания, причинени от вредните токсини, които изхвърлят. Много от паразитите се хранят с червените кръвни клетки на човек. Те за разлика от хищниците не убиват веднага организмите, които използват за храна.

19 симптоми, че може да имате паразит във вас четете в най-полезния сайт Zdrave.to.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай