Пролетта ще започне все по-осезаемо да напомня за себе си от този месец нататък, но заедно с дългоочакваното затопляне на времето често усещаме как “батериите” ни са паднали много.
И вместо да се радваме на топлината и слънцето, започваме да се чувстваме уморени и отпаднали. Защо се случва това, как протича процесът и можем ли да го избегнем - по тези теми разговаряме с д-р Мария Ивановска.
- Все още има случаи на грип и често чуваме такива съвети: „яж лук и чесън, туршии, гладувай“. Какво препоръчвате Вие като специалист?
Отговор на този въпрос, както и цялото интервю може да видите на Zdrave.to
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.