"Мислех си, че имам обикновена пъпка, но реалността се оказа много по-зловеща" (СНИМКИ)

https://blitz.bg/zdrave/misleh-si-che-imam-obiknovena-papka-no-realnostta-se-okaza-mnogo-po-zloveshta-snimki_news618663.html Blitz.bg
Когато Джанет забелязала, че на носа й се е появила малка подутина, решила, че това е безобидна пъпка, която просто е набрала. Истината се оказала много по-страшна. Оказало се, че 43-годишната жена има рак на кожата, която се разпространявал бавно. 



За да я спасят, се наложило бързо да изрежат поразената част. След това на мястото на дупката пришили късче кожа, което се снабдявало с кръв с помощта на вените на челото, съобщава The Sun.

Kaква съдба споходила Джанет, четете в zdrave.to

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай