Пет основни опасности, които дебнат всеки, който работи в офис
Много от работодателите са толерантни със своите служители, други пък не чак толкова. Масова практика е хората да си взимат почивни дни и си сливат двата празника.
Тази година 31-ви декември се пада във вторник и е работен ден. По този повод лекари установиха вредно ли е за здравето да се работи на този ден.
Вредно ли е според лекарите да се работи на 31 декември научете на Zdrave.to
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.