Специалисти установиха вредно ли е да работим на 31-ви декември

Масова практика е хората да си взимат почивни дни и си сливат двата празника

https://blitz.bg/zdrave/specialisti-ustanoviha-vredno-li-e-da-rabotim-na-31-vi-dekemvri_news716481.html Blitz.bg
Покрай наближаването на коледните и новогодишните празници всяка година се заражда дискусия за това как и кога е редно да се почива. 

Пет основни опасности, които дебнат всеки, който работи в офис

Много от работодателите са толерантни със своите служители, други пък не чак толкова. Масова практика е хората да си взимат почивни дни и си сливат двата празника.

Тази година 31-ви декември се пада във вторник и е работен ден. По този повод лекари установиха вредно ли е за здравето да се работи на този ден.

Вредно ли е според лекарите да се работи на 31 декември научете на Zdrave.to

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай