Стотици медицински лица се събраха на площад „Независимост“ на протест за достойни заплати.
Протестиращите са облечени в бели престилки и носят плакати, на които пише:"Днес протест, утре стачка", "Здравните грижи сега", "Искаме стабилност на здравеопазването" и други.
В района е засилено полицейското присъствие.
Движението по бул. „Цар Освободител“ и бул. „Дондуков“ е ограничено в участъците около протеста.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.