Евгений Михайлов: Не мога да харесам лъжите и манипулациите на ПП-ДБ!

Когато "Z" се събудят... над главите им ще плющи червеното знаме със сърпа и чука, предупреди режисьорът

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/evgeniy-mihaylov-ne-moga-da-haresam-lazhite-i-manipulaciite-na-pp-db_news1124804.html Blitz.bg
© Георги КОЛЕВ, БЛИЦ

"Никога не съм харесвал лъжата и манипулацията! Не мога да харесам и лъжите и манипулациите на ППДБ!" - това написа в личния си фейсбук профил режисьорът Евгений Михайлов.

"Не харесах хаоса на Юмрука от 2020-2025 ! Не го искам отново!

Но такива измамници като Асен, Киро, Ники, Иво и др. никога не са се случвали на България!!! Такава омраза, дори татковците им от БКП, в началото на 1990-те, не са нагнетявали. Но...

Какво ли значение има истината за облъчените от гьобелсовата пепейска пропаганда?

Площадите се хранят с лъжи и много пари!

Когато "Z" се събудят... над главите им ще плющи червеното знаме със сърпа и чука", предупреди Михайлов.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
1 Коментара
Вандим
преди 6 месеца

Брато, пий си хапчетата и си спомняй за отминалия миг с канарчетата. С друго не си известен!

Откажи