"Никога не съм харесвал лъжата и манипулацията! Не мога да харесам и лъжите и манипулациите на ППДБ!" - това написа в личния си фейсбук профил режисьорът Евгений Михайлов.
"Не харесах хаоса на Юмрука от 2020-2025 ! Не го искам отново!
Но такива измамници като Асен, Киро, Ники, Иво и др. никога не са се случвали на България!!! Такава омраза, дори татковците им от БКП, в началото на 1990-те, не са нагнетявали. Но...
Какво ли значение има истината за облъчените от гьобелсовата пепейска пропаганда?
Площадите се хранят с лъжи и много пари!
Когато "Z" се събудят... над главите им ще плющи червеното знаме със сърпа и чука", предупреди Михайлов.
