ПП и ДБ поискаха от Радев поне три месеца живот на парламента!? Но за правителство нещата остават същите - няма да подкрепят ГЕРБ и няма да пуснат ГЕРБ във властта с втория мандат!!! ;) Такова мнение изрази в профила си режисьорът Евгений Михайлов.
Ето какво написа още той:
Планът на ПП-ДБ е много плосък.
Подготвят почвата за ново служебно правителство на Радев и нови избори!
Защо ли? Защото искат да бъде внесен бюджета на служебното правителство, с което да се отвори процедурата и предизборното наддаване.
И то без редовно правителство, което да носи отговорност за изпълнението на бюджета.
Приемането на "важните закони" е димка. Весела дружинка са! :)
Наистина са невменяеми, ако мислят, че има кой да им се хване на въдицата. ;)
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук