"Сигурен съм, че тези, които висят пред БНТ, т.е., бившите и бъдещите партньори на ГЕРБ, са яростни почитатели на Истанбулската конвенция. Сигурно в няколко подписка са се подписали с искане да бъде приета и в България. Предполагам, че тези хора не упражняват насилие, физическо или психологическо, над жените си.
Обаче показаха онзи ден, че с удоволствие биха упражнили насилие над две жени, които не харесват – Даниела Дариткова и Корнелия Нинова.
Така де, клечащите пред БНТ не харесват тези жени. А щом не ги харесват, защо да не ги понабият.
Толкова за „безкрайно принципните“ умнокрасиви. А насилие над жени не бива да има. Без значение от политическата сила, към която принадлежат", пише Волгин.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.