"Всеки знае, че тежката храна е вредна през нощта. Но не препоръчвам да си легнете на гладен стомах. Ако човек се събуди с огромно чувство за глад, той може да си хапне повече от необходимо.
И това води до наднормено тегло", обяснява диетологът Марина Потапова.
Кaкво да ядем на вечеря, за да отслабнем в съня си, четете на Zdrave.to
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.