Мъртвопиян младеж катастрофира с чужда кола във Видинско. Това съобщиха от МВР в областния град.
Пътният инцидент е станал снощи, около 20 часа, в село Раковица - на разклона за Грамада.
Полицейски служители установили самокатастрофирал лек автомобил „Фолксваген Голф“ с видинска регистрация. Колата се оказала чужда собственост и била управляван от 20-годишен мъж от Грамада.
При тестване с дрегер пробата отчела наличие на алкохол от 2.01 промила в издишания въздух. Мъжът е дал и кръвна роба за изследване. В районното управление на Кула е образувано досъдебно производство.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.