Приятели отидоха до ловят риба в Монтанско и се видяха в приключение

Мъжете били с „Форд Турнео” със софийска регистрация и не успели да излязат от тинята, като автомобилът престоял там два дни

https://blitz.bg/intsidenti/priyateli-otidoha-do-lovyat-riba-v-montansko-i-se-vidyaha-v-priklyuchenie_news838102.html Blitz.bg
Рибари са закъсали в тиня на язовир "Огоста" в землището на монтанското село Благово, съобщава bulnews.bg.

Сигналът за бедстващите мъже бил получен вчера следобед, минути след 16 часа.

Двамата били за риба и объркали пътя при излизане от местността. Мъжете били с „Форд Турнео” със софийска регистрация и не успели да излязат от тинята, като автомобилът престоял там два дни.

В 16.35 часа на мястото пристигнал екип на сектор „Специализирани оперативни дейности”, който оказал съдействие на мъжете и изтеглил закъсалoто возило. 


 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай