Сигналът за бедстващите мъже бил получен вчера следобед, минути след 16 часа.
Двамата били за риба и объркали пътя при излизане от местността. Мъжете били с „Форд Турнео” със софийска регистрация и не успели да излязат от тинята, като автомобилът престоял там два дни.
В 16.35 часа на мястото пристигнал екип на сектор „Специализирани оперативни дейности”, който оказал съдействие на мъжете и изтеглил закъсалoто возило.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.