Община Костинброд ще отпусне 400 хиляди лева като безлихвен заем за закупуване на нови автобуси, съобщи заместник-кметът Александър Ненов пред bTV.
Той подчерта, че общината е намерила начин да гарантира безпроблемното придвижване на жителите и на всички, които ежедневно пътуват към и от Костинброд.
Няма забавяния
Ненов увери, че в момента няма забавяния и проблеми с градския транспорт, въпреки пожара, който наскоро изпепели девет превозни средства.
Управителят на "Общински превози" Михаил Гьошев допълни, че се изчисляват щетите от инцидента. Вече са изпратени запитвания към водещи фирми, които предлагат автобуси, и се чакат конкретни оферти.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.